Zwalczanie szerszeni i os w Poznaniu

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że obecność takich insektów jak osy czy szerszenie w najbliższym otoczeniu może być nie tylko uprzykrzająca, ale przede wszystkim niebezpieczna. Radykalne kroki należy podjąć w szczególności, kiedy owady te zagnieżdżą się w pobliżu takich miejsc jak place zabaw, szkoły, przedszkola itp. Jednak ich eliminowanie na własną rękę nie jest zalecane. Nawet z pozoru niegroźnie wyglądające ukąszenie przez jednego z tych owadów może doprowadzić do groźnego dla zdrowia i życia wstrząsu anafilaktycznego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, nasza firma oferuje kompleksowe usuwanie gniazd os i szerszeni, podejmując się zleceń na terenie całego Poznania i okolic. Jeśli w swoim najbliższym otoczeniu zlokalizowaliście Państwo tego typu insekty, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Usuwanie gniazd os

W zakres naszej oferty wchodzą profesjonalne usługi związane z usuwaniem gniazd os. Do likwidacji lęgowisk wykorzystujemy najczęściej dezynsekcję metodą opryskową, która jest bardzo skuteczna. Ten sposób zwalczania owadów polega na zastosowaniu starannie dobranych specjalistycznych preparatów owadobójczych, które mają za zadanie wyeliminowanie wszystkich owadów latających.

Usuwanie gniazd szerszeni

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe zwalczanie szerszeni, które przeprowadzamy zarówno na zlecenie osób indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży dezynsekcji, kadrze odpowiednio przeszkolonych pracowników, a także wykorzystaniu wysokiej jakości środków owadobójczych jesteśmy w stanie sprawnie i bezproblemowo usunąć praktycznie każde gniazdo szerszeni. Co więcej, stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, które w żaden sposób nie naruszają konstrukcji budynków i nie przyczyniają się do powstania żadnych uszkodzeń.